Bourací práce Ruční i strojové bourací práce jsou počátkem každé větší rekonstrukce nebo přestavby. Pokud potřebujete odstranit staré a nepotřebné stěny, příčky, zdi nebo třeba vybourat bytové jádro v panelových domech, obraťte se na odborníky, protože demoliční práce patří zároveň k těm nebezpečnějším.

Abychom vám pomohli zorientovat se, připravily jsme pro vás ceník bouracích prací 2020 díky němuž zjistíte, kolik vás budou jednotlivé činnost spojené s demolicí stát. Ceník jsme sestavily na základě průměru několika vytipovaných demoličních firem.

Ceny jsou pouze orientační a je třeba počítat s řadou dalších faktorů, které mají konečný vliv na celkovou cenu. Jsou to například poloha, rozsah činností, druh použité mechanizace či využití doplňkových služeb.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Otlučení vápenné omítky do tl.30mmod 78 Kčm2Poptat bourací práce
Odsekání obkladuod 72 Kčm2Poptat bourací práce
Odsekání dlažbyod 72 Kčm2Poptat bourací práce
Bourání zděné / ytongové příčkyod 64 Kčm2Poptat bourací práce
Oškrábání malby na stěněod 20 Kčm2Poptat bourací práce
Oškrábání malby na stropěod 24 Kčm2Poptat bourací práce
Ceny jsou uvedené bez materiálu a jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Bourací práce a služby s tím spojené

Mezi bourací práce řadíme celou řadu činností. Například trhání starých podlah, bourání střech, krovů či starých stropů a také vybourávání starých oken a dveří. Mezi klasické činnost pak patří demolice zdí, příček či vybourávání bytového jádra.

Většina firem využívá buď ruční práce svých dělníků nebo specializovaných strojů, které zároveň zrychlují celý proces.

Většina firem zajišťuje i tzv. nakládku odpadního materiálu do připravených kontejnerů, jeho odvoz a následnou ekologickou likvidaci. V případě vnitřních bouracích prací firma také často provádí hrubé uklízecí práce.

Poptáváte bourací práce? Připravíme vám ceník na míru.

Chystáte se rekonstruovat nebo přestavovat? Potřebujete využít bouracích prací a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete bourací práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným bouracím firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď