Eletrikářské práce Při stavbě domu, rekonstrukci bytu a dalších stavebních činnostech budete muset řešit otázku elektroinstalace. Kdo má respekt k elektrickému proudu a nemá žádné odborné předpoklady v oboru elektrikářství, měl by veškeré elektrikářské práce svěřit odborníkům.

Elektroinstalační firmy nebo vyučení elektrikáři pracující na živnostenský list poskytují kompletní služby v oboru elektrikář, což znamená výměnu a opravy elektroinstalace, elektromontáže, revize spotřebičů a další činnosti. Konkrétně se jedná o opravy, výměny a nové instalace rozvodů, drobné elektrikářské práce jako je připojení sporáků, bojlerů, ohřívačů, dále o opravy a výměnu jističů, vypínačů, zásuvek, o revize, přihlášky, přípravy pro elektroměry, o revize elektrospotřebičů, o montáže rozvodů, rekonstrukce na klíč a elektrorevize.

Abychom vám ulehčili orientaci v cenách, připravily jsme pro vás ceník elektrikářských prací, kde najdete průměry cen vytipovaných firem a živnostníků v oboru.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Výměna a zapojení vypínačeod 100 KčPoptat elektrikářské práce
Výměna a zapojení zásuvky od 120 KčPoptat elektrikářské práce
Zapojení elektrické trouby, varné desky od 750 KčPoptat elektrikářské práce
Sekání, řezání otvorů pro uložení kabelů - ručně 250 - 850 Kčhod.Poptat elektrikářské práce
Výměna domovní bytové rozvodnice od 1 200 KčPoptat elektrikářské práce
Hodinová sazba za každou započatou hodinu od 500 Kčhod.Poptat elektrikářské práce
Nutno podotknout, že ceník neobsahuje ceny materiálu a dopravu. Ceny jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Eletrikářské práce - ceník

Pokud vám v domě nebo bytě nebude fungovat zásuvka, vypínač, nebude svítit světlo nebo se vypoví službu některý elektrospotřebič, rozhodně je lepší zavolat elektrikáře, než provádět jakékoliv neodborné zásahy.

Předejdete tak třeba i větším škodám, v horším případě i úrazu elektrickým proudem či ohrožení života. Dalším důvodem pro odborné řešení závad, nebo pro instalaci nových rozvodů je skutečnost, že v případě havarie nebo požáru v důsledku neodborného provedení elektroinstalace, nebo špatného zapojení elektrospotřebiče, vám pojišťovna odmítne poskytnout plnění.

Jednotlivé elektrikářské práce si můžete poptat a zároveň si vyžádat ceník elektrikářských prací, který vám umožní základní orientaci v cenách elektrikářských prací. Pro ilustraci uvádíme ceny nejčastěji prováděných elektrikářských prací v domácnostech, které jsou však jen orientační, neboť se mohou mírně lišit u jednotlivých firem, nebo lze u drobných prací sjednat cenu dohodou.

Poptáváte elektrikářské práce? Připravíme vám ceník na míru.

Chystáte se rekonstruovat nebo přestavovat? Potřebujete využít elektrikářské práce a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete elektrikářské práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným bouracím firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď