Instalatérské práce zahrnují veškeré činnosti týkající se vody, kanalizace a plynu. Nejedná se pouze o drobné instalatérské práce, ale i o generální opravy v bytech, domech či ve firmách. Ceník instalatérských prací si můžete najít na internetových stránkách nebo si prohlédnout námi připravený orientační ceník, kde se dozvíte o všech druzích instalatérských prací včetně cen jednotlivých úkonů.

Můžete si poptat jak drobné instalatérské práce a opravy, tak i kompletní rekonstrukce vody, plynu a kanalizace.

Kromě těchto prací provádějí instalatérské firmy také čištění odpadů, vyvážení jímek včetně odstraňování poruch a havárií.

Instalatérské práce ceník pro rok 2020, který jsme pro vás připravily, vám poskytne přehled o činnostech instalatérských firem a jejich službách zcela zdarma.

Uvedené ceny jsou bez materiálu, je to pro vás možnost orientačně porovnávat ceny jednotlivých firem.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Výměna vodovodní baterie(dřez, vana, umyvadlo)cca 450 KčPoptat instalatérské práce
Montáž, demontáž WC kombicca 800 KčPoptat instalatérské práce
Montáž, demontáž umyvadlacca 550 KčPoptat instalatérské práce
Výměna bytového vodoměru cca 300 KčPoptat instalatérské práce
Ceník je uveden bez materiálu a ceny jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Instalatérské práce a služby s tím spojené

Mezi další instalatérské služby patří opravy či nové instalace stoupacích vedení, bytových přípojek a rozvodů, opravy odpadního potrubí, sifonů, ventilů a kohoutů, opravy šoupat, baterií atd.

Domovní i jiné rozvody se provádějí z nejrůznějšího materiálu, který vám instalatérské firmy doporučí podle daných podmínek. Můžete mít potrubí olověné, ocelové pozinkované, litinové přírubové, litinové, hrdlové, měděné nebo plastové.

Poptáváte instalatérské práce? Připravíme vám ceník na míru.

Poptávka instalatérských prací. Potřebujete využít instalatérské práce a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete instalatérské práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď