Profesionální služby v oblasti natěračství jsou stále vyhledávanější, a to samozřejmě z toho důvodu, že nám mohou ušetřit celou řadu práce, stejně jako starostí, nebo i času. Profesionálů je v tomto oboru více než dost a tak je dobré vědět, jaký je ceník natěračských prací, pokud se na některého z nich obrátíte. Samozřejmě ceny jsou často stanoveny individuálně a odvíjí se od natřeného čtverečného metru, díky čemuž si lze udělat poměrně přesný obrázek o celkové ceně.
Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
nátěry oken a dveříod 95 KčPoptat natěračské práce
nátěr trubek - dle průměru od 45 KčbmPoptat natěračské práce
nátěry dřevěného nábytkuod 95 KčPoptat natěračské práce
nátěry zárubní dveří a okenod 100 KčksPoptat natěračské práce
nátěry střechod 95 KčPoptat natěračské práce
nátěry radiátorůod 20 Kččl.Poptat natěračské práce
nátěry plotů, mříží, zábradlí atd.od 99 KčPoptat natěračské práce
nátěr betonových podlah od 220 KčPoptat natěračské práce
zakrývání podlah a nábytku20 KčPoptat natěračské práce
Ceny jsou uvedené bez materiálu a jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Natěračské práce a služby s tím spojené

Natěračské práce Pokud vás také zajímá, jak se ceník natěračských prací aktuálně pohybuje, je třeba začít klasickou malbou, a to dvouvrstvou. V takovém případě se cena pohybuje okolo 20 – 25 Kč za jeden čtverečný metr. V případě malby barevným odstínem může cena stoupat, a to i na dvojnásobek. Samozřejmě s činností, které zahrnují natěračské práce ceník, mohou souviset i nutné opravy, jako je třeba štukování zdi, kdy je dobré počítat s cenou v rozmezí 100 – 140 Kč za čtverečný metr.

Levnými činnostmi je třeba odstranění staré malby, nebo nutné sádrování, kdy je cena v rozmezí 10 – 25 Kč za čtverečný metr. Podobně je to také v případě odstraňování tapet. Mezi další dnes hojně nabízené a využívané malířské práce patří penetrace a omývání s cenou okolo 10 Kč, stejně jako škrábání, za sumy dvojnásobné.

Využít lze i doplňkových prací

Mezi ty může patřit třeba i zakrývání vašich podlah, nábytku, nebo zařizovacích předmětů. Tyto činnosti se také odvíjejí od metru a nebývají dražší, než 10 Kč. Souvisejícími službami je poté i dodatečný úklid, který se u oken pohybuje okolo 15 korun za metr, a u klasického vybavení okolo ceny 20 Kč za metr. Samozřejmě zmíněným přikrytím a ochranou lze nutnost samotného úklidu poměrně výrazně eliminovat, a tak tento ceník natěračských prací není třeba brát zase až tolik v potaz.

Poptáváte bourací práce? Připravíme vám ceník na míru.

Chystáte se rekonstruovat nebo malovat? Potřebujete využít natěračských prací a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete natěračské práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným bouracím firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď

Ceník natěračských prací 2020 jsme připravily na základě průměru cen několika vytipovaných firem v oboru. Berte prosím na vědomí, že ceník se může lišit podle mnohých faktorů. Je to například rozsah práce, lokalita či velikost firmy, kterou si objednáváte.