Podlahář Podlahářské práce zahrnují celou řadu specifických činností. Níže jsme pro vás připravily orientační ceník podlahářských prací 2020 a to i pro naprosté laiky. Pomůže vám zorientovat se v cenách podlahářských služeb. Ceník podlahářských prací je pro vás připraven zcela zdarma a slouží pouze pro vaši informaci a orientaci na trhu. S námi tak získáte přehled a představy o nákladech pro váš plánovaný projekt.

Uvedený ceník podlahářských prací jsme sestavily přehledně do tabulky ve které uvádíme průměrné ceny vytipovaných stavebních firem. Ceník pravidelně aktualizujeme o nové ceny i podlahářské práce. Cenové rozpětí tak aktuálně vystihuje situaci na trhu.

K jednotlivým cenám nezapomeňte připočíst řadu dalších faktorů jako je lokalita či rozsah zakázky.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Vyrovnání podkladuod 82 Kčm2Poptat podlahářské práce
Pokládka plovoucí podlahyod 132 Kčm2Poptat podlahářské práce
Pokládka masivní podlahyod 198 Kčm2Poptat podlahářské práce
Pokládka parket a vlysůod 245 Kčm2Poptat podlahářské práce
Pokládka vinylové podlahyod 182 Kčm2Poptat podlahářské práce
Pokládka koberceod 54 Kčm2Poptat podlahářské práce
Pokládka pvcod 68 Kčm2Poptat podlahářské práce
Broušení parket (hrubé + jemné)od 133 Kčm2Poptat podlahářské práce
Tmelení parket (1 vrstva)od 50 Kčm2Poptat podlahářské práce
Lakování parket (1 vrstva)od 35 Kčm2Poptat podlahářské práce

Ceny jsou uvedené bez materiálu a jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Chcete individuální ceník pro váš projekt?

Najít ceník podlahářských prací u jednotlivých firem dá celkem zabrat. Většina z nich totiž ceny neuvádí s tím, že plně záleží na individuální specifikaci každého projektu a ceník sdělí až po seznámení se s plánem realizace.

Chcete i Vy individuální návrh cen vašeho projektu?

Pak vyplňte formulář ve kterém detailně specifikujete váš projekt a plány. Vaši poptávku ručně zpracujeme a rozešleme vytipovaným podlahářům / dodavatelům ve vašem regionu. Již do 3 hodin vám budou chodit první nabídky firem s orientačním cenovým rozpětím včetně kontaktů. Vy si už pak jen vyberete to, co vás zaujme.


Připravíme vám ceník podle vašich specifikací

Jak sehnat kvalitního podlaháře?

Sehnat kvalitního a především spolehlivého podlaháře není dnes nic snadného. Trh překypuje stále menším počtem podlahářů a je mnoho zejména těch, kteří neodvádí příliš kvalitní práci.

Možností jak si vybrat je tudíž velmi málo. Ne nadarmo se tak říká, že osobní doporučení je v tomto případě nejlepší. Vyhledejte někoho, kdo má ve vašem okolí s podlaháři nějaké zkušenosti a poptejte se.

Nebo si vyberte na internetu jednoduchým zadáním poptávky. Samozřejmě můžete také navštívit jednotlivé profily podlahářů na tématických stránkách a v katalozích, ale to vám nezaručí kvalitu odvedené práce. Naopak při poptávce na specializovaných serverech jsou obsaženy pouze kvalitní řemeslníci.