Sádrokartonářské práce Sádrokartonářské práce jsou nedocenitelnou činností, jelikož právě sádrokarton patří mezi materiály, bez kterých se většina moderních staveb neobejde. Sádrokarton je určen především pro úpravy a rekonstrukce interiérů, lze ho využít pro obklady, ale také pro vytváření podhledů nebo samotných stěn. Ceník

Díky své struktuře má sádrokarton výjimečné vlastnosti, skvěle tlumí hluk a navíc je vysoce účinnou izolací. V interiérech, kde je málo prostoru, lze rozdělit prostor na několik místností díky sádrokartobovým příčkám, nezaberou příliš místa a vytvoří kvalitní zeď.

Pokud i vy potřebujete využít tento materiál, tak si zjistěte, kolik vás to bude stát. My máme pro sádrokartonářské práce ceník, který je přehledný a můžete si díky němu snadno vybrat, jaké práce potřebujete a zjistit, kolik vás to bude přibližně stát.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Sádrokartonové obkladyod 250 Kčm2Poptat sádrokartonářské práce
Tvorba podhledůod 300 Kčm2Poptat sádrokartonářské práce
Tvorba příčekod 350 Kčm2Poptat sádrokartonářské práce
Obklady trámůod 300 Kčm2Poptat sádrokartonářské práce
Lepení stropních kazetod 320 Kčm2Poptat sádrokartonářské práce
Malování sádrokartonuod 30 Kčm2Poptat sádrokartonářské práce
Lepení hliníkové hranyod 50 Kčm2Poptat sádrokartonářské práce
Ceník sádrokartonářských prací 2020 je uveden bez materiálu a ceny jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Bourací práce a služby s tím spojené

Pokud vám ceník sádrokartonářských prací 2020 nepřinesl to, co hledáte, tak se lze s firmami obvykle domluvit i na individuálních činnostech. Specializované firmy sádrokarton sice neprodávájí, ale je možné se s nimi domluvit na jeho nákupu ve stavebninách.

Samotný sádrokarton je tvořen dvěma vrstvami papírového kartonu, mezi kterými je lisovaná sádra. V tomto stavu používáme všechny základní rozměry sádrokartonových desek. Podle potřeby lze objednat i dvojitý sádrokarton, sádrokoarton s fólií nebo silikonovou úpravou, speciální profily, které odpovídají netradičním rozměrům a mnoho dalších druhů.

Na práci se sádrokartonem se u nás zaměřují specialisté, kteří v oboru pracují již mnoho let a své zkušenosti uplatňují v rodinných domech, panelových bytech, ale i v provozech továren a firemních budovách společností. Ti zajistí veškeré práce od návrhu až po finální realizaci. Pokud jste bez materiálu, tak je samozřejmostí zakoupení odpovídajícího materiálu, případně jeho doporučení danou firmou.

Poptáváte bourací práce? Připravíme vám ceník sádrokartonářských prací na míru.

Chystáte se rekonstruovat nebo přestavovat? Potřebujete využít sádrokartonářské práce a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete sádrokartonářské práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným bouracím firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď