Tapetářské práce Tapetářské práce nejsou jen o tom, vzít si do ruky lepidlo a tapetu, ale také o celé řadě přípravných prací. Celá řada činností samozřejmě navyšuje váš konečný rozpočet. Proto jsme pro vás připravily orientační ceník tapetářských prací 2024 zcela zdarma. Díky němu se můžete zorientovat v cenách jednotlivých činností a získat tak přehled o přibližné ceně tapetování.

Ceník jsme sestavily do jednoduché tabulky v níž uvádíme nejžádanějších tapetářské práce včetně ceníku příprav. Ceny pravidelně aktualizujeme a přidáváme nové činnosti. I tak je ale nutné brát v potaz to, že jednotlivé ceny tapetářských prací se liší dle mnoha různých faktorů jako je členitost povrchů, stav zdiva, přístup, lokalita, použití materiálů či rozsahu objednávky.

Pokud máte zájem o tapetářské práce, můžete vám zdarma vypracovat ceník a navrhnout optimální řešení k vaší spokojenosti. Stačí vyplnit poptávku.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Oškrábání staré malby na stěněod 20 Kčm2Poptat tapetářské práce
Natažení sádrové stěrky na stěnu (1 vrstva do 3mm)od 58 Kčm2Poptat tapetářské práce
Celoplošné odmaštěníod 12 Kčm2Poptat tapetářské práce
Tapetování papírová, vinylová, vliesová tapetaod 119 Kčm2Poptat tapetářské práce
Tapetování textilní tapetaod 136 Kčm2Poptat tapetářské práce
Strhávání tapetod 24 Kčm2Poptat tapetářské práce
Ceny jsou uvedené bez materiálu a jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Připravíme vám individuální ceny!

Chcete zdarma a nezávazně vypracovat individuální nabídku tapetářských prací přesně dle rozsahu práce?

Není nic jednoduššího než vyplnit formulář, ve kterém popíšete rozsah tapetářských prací, které požadujete. My vaši nabídku zpracujeme a rozešleme vytipovaným tapetářům ve vašem regionu. Již do 3 hodin vám zašle první nabídky a vy si vyberete tu, která vás nejvíce zaujala.


Připravit ceník podle mé poptávky právě teď