Pokud se pustíte do stavby rodinného domu, nebo rekonstrukce staršího objektu, vždy budete potřebovat firmu, která vám provede tesařské práce. Na těchto stránkách naleznete ceník tesařských prací, sestavený podle různých tesařských firem včetně živnostníků, kteří mají bohaté zkušenosti z tohoto oboru.

Tesařské práce se nedají dělat v jednom člověku, takže například živnostník spolupracuje s jinými tesaři, k nimž má důvěru a s kterými jsou schopni odvést perfektní práci. Jedná se jak o nové krovy, ale i o výrobu replik střech a krovů u historických objektů, kde je kladen důraz na přesnost, jelikož staří mistři nepoužívali většinou žádné kovové spoje. Rovněž u nových krovů a jiných tesařských prací atypických tvarů používají zkušení tesaři při spojování převážně čepování a zadlabávání. Pro rok 2020 je na našich internetových stránkách ceník tesařských prací, kterým se můžete orientačně řídit.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Montáž krovuod 115 KčbmPoptat tesařské práce
Montáž kleštinod 85 KčbmPoptat tesařské práce
Montáž hoblovaných částí krovuod 150 KčbmPoptat tesařské práce
Montáž prkenného záklopuod 95 Kčm2Poptat tesařské práce
Broušení palubkové podlahy od 75 Kčm2Poptat tesařské práce
Frézování hranod 15 Kč bmPoptat tesařské práce
Atypické profilování trámůod 130 KčbmPoptat tesařské práce
Aplikace impregnačního nátěruod 25 Kčm2Poptat tesařské práce
Ceny jsou uvedené bez materiálu a jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Tesařské práce a služby s tím spojené

Tesařské práce můžete objednat nejen ke stavbě nového domu, ale také ke zhotovení pergoly, zahradního domku, podlah, bednění schodů, patrových postelí atd. Při stavbě domu předložíte tesařské firmě projekt, na základě něhož vám zdarma vypracuje ceník většinou bez materiálu.

Některá truhlářství, která vyrábějí převážně dřevěný nábytek a další předměty ze dřeva přijímají veškeré zakázky spojené s výrobou ze dřeva, včetně tesařských prací. Na objednávku vám například provedou opravy střechy, nebo vyrobí kompletní, kvalitní a přesně tvarované krovy.

Poptáváte tesařské práce? Připravíme vám ceník na míru.

Chystáte se rekonstruovat nebo přestavovat? Potřebujete využít tesařských prací a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete tesařské práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným bouracím firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď