obklad Obkladačské práce jsou nepostradatelnými službami, kterých většina z nás alespoň jednou využije. Prostor k obložení je často vhodné nechat odborníkům. Malé plochy lze zvládnout i svépomocí, ovšem u velkých ploch se vyplatí objednat si k obkládání stěn, či k pokládce dlažby, specializovanou firmu například na internetových stránkách.

Většina firem má dlouholetou praxi a její zkušení a zruční řemeslníci jsou zárukou precizního a profesionálního provedení. Obkladačské práce a jejich ceník si můžete porovnávat a vybírat podle vašich potřeb, místa bydliště i podle dalších kritérií.

Pochopitelně, že v případě obkladů větších formátů, či obkládání a pokládání dlažby na větších plochách, se jedná o práce o stupeň náročnější na kvalitu práce, přípravu podkladu a čas. Proto je v takových případech třeba počítat s o něco vyšší cenou. Podobně vyšší ceny jsou obvykle i při obkládání mozaikou, což vyžaduje vyšší pracnost. Ceník obkladačských prací vám ovšem může být směrodatným rádcem, který vám usnadní výběr.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Obkladyod 250 Kčm2Poptat obkladačské práce
Hydroizolace a penetraceod 200 KčhodPoptat obkladačské práce
Vyrovnání podlahyod 200 KčhodPoptat obkladačské práce
Drobné a individuální prácedle domluvyPoptat obkladačské práce
Ceník je uveden bez materiálu a je pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Obkladačské práce a služby s tím spojené

Součástí obkladačských prací bývají též potřebné doplňkové práce, jako jsou rovné řezy nebo výřezy. K minimalizaci prašnosti a hluku jsou používány vodou chlazené pily s diamantovým kotoučem. Jejich moderní typy již zaručují naprostou bezprašnost, což uvítáte zejména při rekonstrukci kuchyně či koupelny, kdy se do ostatních prostor bytu nebo domu nedostane žádný nežádoucí prach.

Většina firem zajišťuje obkladačské práce bez materiálu, stejně jako v našem orientačním ceníku. Jeho výběr je tedy na vás. Pokud si nejste jistí, tak vám firma může doporučit, která dlažba je pro vaše požadavky nejvhodnější a se kterou budete spokojení.

Poptáváte obkladačské práce? Připravíme vám ceník na míru.

Chystáte se budovat a potřebujete využít řemeslníky na obkladačské práce a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete obkladačské práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď


Ceník obkladačských prací 2024 jsme pro vás připravily na základě průměru cen několika vytipovaných firem v oboru. Berte prosím na vědomí, že ceník se může lišit podle mnohých faktorů. Je to například rozsah práce, lokalita či velikost firmy, kterou si objednáváte.