Střecha Pokrývačské práce jsou natolik odbornou, ale pro běžného majitele nemovitosti i nebezpečnou činností, že se každému vyplatí objednat si pokravačské práce u specializované firmy. Na internetových stránkách je řada nabídek zkušených firem včetně jejich ceníku, které vám zajistí perfektní, kvalitní a rychlé pokryvačské práce, aniž byste měli svůj dům nezastřešen delší dobu.

Jelikož střešní plášť je nedílnou součástí každé střechy a ta teprve korunuje celkový vzhled domu, je dobré svěřit tuto náročnou práci odborníkům. Jen tak vám bude střecha sloužit bez problémů po řadu let.

Pokrývačské firmy vám provedou nejen montáž sřešní krytiny, kterou chcete, ale kromě toho zajistí například i doplňkové klempířské práce. Pokud máte v plánu výměnu dosavadní střešní krytiny za novou, je samozřejmostí, že vám pokryvačské firmy zajistí i demontáž staré krytiny a její odvoz. Ceník pokrývačských prací 2020 je vždy ideální možností, jak se informovat o cenách, za které jsou vám firmy k dispozici.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Pokládka krytiny80 - 150 Kčm2Poptat pokrývačské práce
Zařezání krytiny50 - 100 Kčm2Poptat pokrývačské práce
Pokládka hřebenáčů40 - 80 Kčm2Poptat pokrývačské práce
Demontáž staré krytiny40 - 80 Kčm2Poptat pokrývačské práce
Ceník je uveden bez materiálu a je pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Pokrývačské práce a služby s tím spojené

Když se využije pro obkladačské práce ceník 2020, tak lze snadno vidět aktuální ceny, za které si lze práce objednat. Většina firem zajišťuje pokryvačské práce bez materiálu. Pro vás to znamená možnost si sami zvolit druh střešní krytiny.

Ideální je domluvit se s pracovníky firmy, jaký materiál by pro váš dům byl nejvhodnější a firma jej pak objedná. Předchází tomu odborné posouzení střešní konstrukce, krovů, latí, neboť na její nosnosti záleží výběr vhodné krytiny. Pálené nebo betonové tašky vyžadují pochopitelně pevnější konstrukci, než některé lehčí materiály, jakými je například plech či asfaltové šindele.

Toto řešení má ovšem i své další výhody, a sice v tom, že firmy odebírají materiál od předních dodavatelů a mohou pro vás vyjednat příznivější ceny, než které byste platili při individuálním nákupu. Navíc je celkem běžné, že řemeslníci zvýhodňují termínově i finančně zákazníky, kteří si u nich objednají vedle prací i materiál, který sice neprodávají, ale mohou ho objednat.

Poptáváte pokrývačské práce? Připravíme vám ceník na míru.

Chystáte se rekonstruovat nebo stavět novou střechu? Potřebujete využít pokrývačských prací a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete pokrývačské práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným bouracím firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď


Ceník pokrývačských prací 2020 jsme připravily na základě průměru cen několika vytipovaných firem v oboru. Berte prosím na vědomí, že ceník se může lišit podle mnohých faktorů. Je to například rozsah práce, lokalita či velikost firmy, kterou si objednáváte.