Stavební práce Stavební práce jako takové zahrnují spoustu různých činností. Aby jste se dokázali zorientovat na trhu, připravily jsme pro vás ceník stavebních prací 2020, ve kterém se vyzná i naprostý laik. Ceník stavebních prací jsme pro vás připravily zcela zdarma.

Nezapomeňte, že uvedené ceny jsou pouze orientační a vyjadřují průměr cen vytipovaných stavebních firem. Ceny by měli reflektovat aktuální situaci na trhu a dát vám tak jasnou představu o tom, v jakých cenách se budou pohybovat vámi požadované práce.

Ceník stavebních prací je sestaven tabulkově dle jednotlivých položek, ve kterých můžete vyhledávat nejrůznější činnosti. Ceny pravidelně aktualizujeme a přidáváme nové stavební práce.

Jednotlivé položky vyjadřují ceny skrze celou republiku. Nezapomeňte na to, že o konečné ceně rozhoduje celá řada dalších faktorů, jako je lokalita, zakázka i to, zda vám stavební práce udělá živnostník nebo velká firma.

Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Hodinová sazba za práci bez materiálu200 až 500 KčhodPoptat stavební práce
Zemní práce strojem300 až 450 Kčm3Poptat stavební práce
Zemní práce ručně600 až 750 Kčm3Poptat stavební práce
Betonáž základové deskycca 2 000 Kčm3Poptat stavební práce
Nosné zdivo3000 až 3500 Kčm3Poptat stavební práce
Vnitřní příčky 400 až 600 Kčm3Poptat stavební práce
Stropní konstrukce1000 až 1500 Kčm3Poptat stavební práce
Bednění střechy380 až 450 KčmPoptat stavební práce
Střešní krytina s pokládkou500 až 750 KčmPoptat stavební práce
Klempířina pozinkovaný plech400 až 450 KčmPoptat stavební práce
Klempířina měděný plechcca 1 000 KčmPoptat stavební práce
Omítky hrubé120 až 170 Kčm2Poptat stavební práce
Zdění obvodového zdiva150 až 200 Kčm2Poptat stavební práce
Ceny jsou uvedené bez materiálu a jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Připravíme vám individuální ceny!

Plánujete nějakou stavbu a poptáváte stavební práce? Chcete zaslat aktuální ceník stavebních prací podle specifikace vašeho projektu? Vyplňte si detailně poptávku, my oslovíme stavební firmy a již do 3 hodin vám zašleme jejich nabídky. Vy si pak jen vyberete tu firmu, která vás svoji nabídkou oslovila nejvíce.

Připravíme vám individuální návrh cen vaší plánované stavby! Poptávejte právě teď!


Připravit ceník podle mé poptávky právě teď

Co patří mezi stavební práce?

Stavební práce zahrnují celou řadu činností spjatých se stavbou domu či jiného objektu. Zpravidla od úplného začátku a hloubení základů až po výstavbu střechy. Do stavebních prací patří například: zemnické, bourací, výkopové či sádrokartonářské práce nebo velmi oblíbené zateplování.

Je také velmi pravděpodobné, že po hrubých stavebních prací budeme muset sáhnout po dalších řemeslnících. Zejména pak po zednících, malířích či elektrikářích. Orientační ceník těchto prací tak může přijít vhod při sestavování přibližného rozpočtu vaší stavby.