Výkop například vodovodní nebo plynové přípojky nemusí být nic jednoduchého, pokud se do dané činnosti pustíme svépomocí. Naštěstí dnes existuje celá řada odborníků a zkušených profesionálů, kteří nabízejí své služby i v této oblasti. S tím souvisí také, jaké mají výkopové práce ceník, jelikož vždy záleží na tom, co konkrétně potřebujeme, stejně jako kde to potřebujeme.
Činnost
Rozsah cen
Jednotka
 
Ruční výkopové práce bez odvozu zeminy500 - 700 Kčm3Poptat výkopové práce
Ruční výkopové práce s odvozem zeminy700 - 1000 Kčm3Poptat výkopové práce
Výkopové práce pomocí techniky500 - 800 KčhodPoptat výkopové práce
Ruční výkop rýhy (cena dle hloubky a šířky)100 - 400 KčbmPoptat výkopové práce
Jádrové vrtání800 - 1000 KčksPoptat výkopové práce
Ruční zemní úklidové práceod 150 KčhodPoptat výkopové práce
Zpětný zásyp zeminy s hutněnímod 550 Kčm3Poptat výkopové práce
Ceny jsou pouze orientační. Chybí vám tu nějaká činnost? Napište si o ni a my ji doplníme.

Výkopové práce a služby s tím spojené

Výkopové práce Samozřejmě tou základní činností, která se této oblasti týká, je ceník ručních výkopových prací. Ruční práce je klasickou manuální činností, která bývá počítána s ohledem na vykopané metry krychlové. Rozsah cen může být různý, od 500 do 700 Kč za jeden krychlový metr.

Stejně tak ale může existovat i druhá možnost, a to použití techniky. V takovém případě je využíván ceník výkopových prací, který se odvíjí od toho, jak dlouho daný stroj pracuje. Nejčastěji se můžeme setkat s cenou, které je okolo 500 – 800 korunami na jednu hodinu práce. Záleží samozřejmě na konkrétní technice, přičemž mezi nejznámější spadají stroje, jako je JCB nebo Bobcat.

Poměrně specifickou činností, která do této skupiny také spadá, jsou výkopové práce, kdy je třeba vytvořit přesné rýhy o konkrétním rozměru. I na tyto činnosti se ceník vztahuje. Počítají se s ohledem na velikost rýh, a to za běžný metr. Ceny bývají od 100, až po 300 korun.

Jsou i doplňkové služby

V rámci činnosti lze samozřejmě využít i řadu doplňkových služeb, které se k realizované činnosti přímo vztahují. Může to být například doprava konkrétní techniky na požadované místo, stejně jako to může být odvoz zeminy, popřípadě i zemní úklidové práce. Mezi poměrně specifické činností, která také s výkopovými pracemi souvisí, je třeba případná inspekce, kontrola půdy, nebo i činnosti spojené s kontrolou bezpečnosti práce daných zaměstnanců, kteří výkopy provádějí.

Poptáváte výkopové práce? Připravíme vám ceník na míru.

Chystáte se stavět nebo jen potřebujete vykopat “díru”? Potřebujete využít výkopové práce a nemáte ještě vybranou firmu, které tuto činnost svěříte? Nechte si zdarma a nezávazně vypracovat cenovou nabídku a doporučit firmy ve vašem okolí.

Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, ve kterém podrobně rozepíšete výkopové práce, které vyžadujete. Portál vaši poptávku zpracuje a rozešle vytipovaným bouracím firmám v katalogu. Pokud firmy o vaši poptávku budou mít zájem, již do 3 hodin vám pošlou první odpovědi a vy si vyberete takovou firmu, která vás zaujala nejvíce.

Připravit ceník podle mé poptávky právě teď

Ceník výkopových prací 2020 jsme připravily na základě průměru cen několika vytipovaných firem v oboru. Berte prosím na vědomí, že ceník se může lišit podle mnohých faktorů. Je to například rozsah práce, lokalita či velikost firmy, kterou si objednáváte.